Odeszli

Galeria

Gazetka Parafialna

Prace konserwatorskie

Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia Parafialne I Niedziele Wielkiego Postu

1. Rada Parafialna tydzień temu zebrała na remont naszego kościoła   kwotę 6.570zł. Za każdą ofiarę składamy serdeczne Bóg zapłać.

2. We wtorek przeżywamy nowennę do św. Józefa. Po Mszy św.   wieczornej zapraszamy Bractwo św. Józefa na spotkanie, na plebanię.

3. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy  na Mszy św. o godz. 9.00 i 18.00. Będziemy się modlić za wszystkie kobiety  z okazji ich święta wypraszając potrzebne łaski i opiekę   Matki Bożej.

4. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej odprawiane jest w piątek  o godz. 9:30 i o 17:30. Zapraszamy dzieci (obowiązkowo dzieci komunijne), dla których przygotowane są  obrazki. Zapraszamy młodzież i starszych. Jest to okazja, aby dać świadectwo naszej wiary, że pragniemy z Jezusem dźwigać krzyż dnia codziennego.

5. Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym jest odprawiane w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 17:00. Za udział  w nabożeństwie Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żalach można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

6. W przyszłą niedzielę będzie zbiórka ofiar do puszek "Ad Gentes" na dzieła misyjne.

7. Zachęcamy do nabywania katolickiej prasy. Do nabycia: „Gość  Niedzielny”, „Niedziela” i kolejny numer „Głosu św. Mikołaja”.

8. W sobotę 25 marca 2017r na Mszy św. o godz. 9.00 osoby chętne   będą mogły złożyć przyrzeczenia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Modlitwy do poprania są wystawione na bocznych  ołtarzach. Więcej informacji podaliśmy w naszej gazetce parafialnej  Głos św. Mikołaja.