Odeszli

Galeria

Gazetka Parafialna

Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia duszpasterskie w niedzielę Bożego Miłosierdzia, 

1.Dzisiejszą niedzielą, rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Wychodząc  z Kościoła będziemy mogli wspomóc dzieła Caritas naszej diecezji wrzucając ofiary do specjalnych puszek.

2.Z racji dzisiejszej uroczystości Kościół nakłada przywilej uzyskania odpustu zupełnego, za pobożne odmówienie Koronki do Bożego Miłosierdzia. Z tego powodu, zapraszamy wszystkich, do naszego Kościoła  na uroczyste nabożeństwo eucharystyczne, połączone z modlitwą Koronki  o godz. 15.00

3.W poniedziałek Jego Ekscelencja ks. bp Ignacy Dec – ordynariusz diecezji świdnickiej, w naszym kościele udzieli sakramentu bierzmowania o godz. 17.00. Prosimy by młodzież wraz ze świadkami była zgromadzona przed wejściem głównym Kościoła o godz. 16.30.

4. Zapraszamy całe Bractwo św. Józefa i nowych kandydatów do uczestnictwa we Mszy św. z ks. Biskupem. Na zakończenie będzie przyjęcie nowych kandydatów do Bractwa.

5. Z racji bierzmowania nie będzie Mszy św. o godz. 18.00, a po niej Adoracji Najświętszego Sakramentu.

6.  W środę Msza św. połączona z nowenną ku czci MBN Pomocy o godz. 9.00 i 18.00.

7.  Na czas remontu salki na wikarówce, spotkania formacyjne dla członków odnowy  w Duchu św. będą się odbywały w budynku plebanijnym, w czwartki o godz. 18.45.

8. Zachęcamy do czytanie katolickiej prasy. Do nabycia nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Małego Gościa Niedzielnego.

9. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczynili się do dekoracji Kościoła z racji bierzmowania. Pani Wandzie Muszyńskiej za udekorowanie ołtarzy oraz panom wieszającym banery okolicznościowe.

10.Wydatki ostatnio poniesione w naszym kościele;

ubezpieczenie kościoła  - 3800zł.

ostatni rachunek za prąd wyniósł  - 1650zł.

za wykonanie CO w kościele  - 8000zł. (należność dla panów hydraulików)

banery; Ołtarz Ciemnicy i z okazji Bierzmowania 1100zł.

kwiaty do Bożego Grobu i Ciemnicy 690zł.

na kwiaty w ciągu roku wydajemy  3600zł.