Odeszli

Galeria

Gazetka Parafialna

Prace konserwatorskie

Ogłoszenia Parafialne

Ogłoszenia Duszpasterskie na XXXIII Niedzielę Zwykłą 

1. Przed Kościołem odbywa się zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi prześladowanemu.

 2.  W tym tygodniu Kościół wspomina:

       - wtorek - św. Artura za Glastonbury, zakonnika;

       - czwartek -  św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy;

       - piątek - Bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy;

       - sobota- bł. Salomei, zakonnicy.

3.  We wtorek przypadają imieniny księdza Artura. Msza Święta  w  intencji solenizanta odbędzie się o godz. 18:00. Po wieczornej Mszy św. spotkanie na plebanii Bractwa św. Józefa.

4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 9:00 i 18:00. Po wieczornej Mszy św., na plebani spotkanie organizacyjne dotyczące Orszaku Trzech Króli.

5. W czwartek, zapraszamy na godz. 18.45, na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie. Podczas tej Eucharystii, w modlitwie wspierać będzie Wspólnota Odnowy  w Duchu św. – Dzieci Żyjącego Boga.

6. W naszej parafii, rozpoczynamy kurs nauk przedmałżeńskich. Najbliższe spotkanie odbędzie się w sobotę o godz. 19.00 – na wikarówce. Zainteresowane pary, zapraszamy. Koszt udziału w kursie wynosi 100 zł.

 7. Za tydzień w niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, tym samym zakończymy rok liturgiczny w Kościele. Zapraszamy na nowennę do Chrystusa Króla, którą odmawiamy po wypominkach  przed wieczorną Mszą św.

 8. Zapraszamy na modlitwę w intencji zmarłych, na tzw. wypominki.    codziennie na godz. 17:30, aż do dnia 21 listopada.

 9. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej; Gość Niedzielny. Niedziela, Mały Gość dla Dzieci. Głos św. Mikołaja, Kalendarz parafialny.

 10. Jest czynna nowa strona parafialna zapraszamy do odwiedzania www.swmikołajswiebodzice.pl

 11. Ksiądz Grzegorz organizuje pielgrzymkę do sanktuarium Maryjnegow Medjugorie, w dniach od 30.07 do 7.08 2017. Zapisy w zakrystii lub u ks. Grzegorza.

 12. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego przeżycia uroczystości Niepodległości Polski. Podziękowania składamy panu burmistrzowi Bogdanowi Kożuchowicz, wraz z jego zastępcą, radnym, bractwu św. Józefa, Pani dyrektor Miejskiego Domu Kultury   w Świebodzicach – Agnieszce Gielata. Pocztom sztandarowym, harcerzom oraz młodzieży z Liceum Ogólnokształcącego jak i Stowarzyszeniowego Gimnazjum Akademickiego za przygotowanie wieczornego programu artystycznego.