Odeszli

Galeria

Gazetka Parafialna

Prace konserwatorskie

Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
NA IV NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ (NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA)

Rozpoczynamy kwartalne dni modlitw o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Dziękujemy Bogu za powołania z naszej parafii, za naszego diakona Grzegorza i módlmy się o kolejne z naszego mikołajowego wieczernika.

Wczoraj, w sobotę 24 kwietnia br., ksiądz biskup Adam Bałabuch w parafii Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Świdnicy pobłogosławił nowych ceremoniarzy i lektorów, w tym naszego nowego ceremoniarza liturgicznego Marcina Lubczyńskiego i nowego lektora Piotra Kowalczuka. Dziękujemy rodzicom za towarzyszenie naszej Służbie Liturgicznej i rodzinne świadectwo wiary i życia z Jezusem - Dobrym Pasterzem.

Dzisiaj z okazji patronalnego święta księdza biskupa Marka Mendyka, Biskupa Świdnickiego, otoczmy naszego pasterza diecezji naszą modlitwą wspólnotową i indywidualną. Pamiętajmy o wszystkich, którym patronuje Święty Marek Ewangelista.

Porządek Eucharystii dzisiaj i za tydzień (2 i 3 maja) jest następujący: 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 16:30, 18:00, 19:30.

Rada parafialna przy wyjściu z kościoła, zbiera ofiary na renowację witraża. Za każdy dar serca składamy Bóg zapłać.

W pierwszą sobotę miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7:30 do 9:00. Następnie Msza Święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP za wszelkie grzechy i zniewagi połączona z procesją fatimską wokół kościoła.

W najbliższą sobotę kapłani odwiedzą chorych z Najświętszym Sakramentem (prosimy o zgłaszanie chorych w zakrystii).

Zapraszamy dzieci, młodzież i starszych do uczestnictwa w nabożeństwach majowych codziennie od soboty (1 maja) o godz. 17:30.

Za tydzień przypada pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu po Eucharystii. Zmiana Tajemnic Żywego Różańca po sumie o godz. 12:00.

W naszej parafii trwają nauki przedmałżeńskie. Kolejne spotkanie w sobotę (8 maja br.) na wikarówce o godz. 19:00.

Intencje mszalne za żywych i zmarłych z naszych rodzin na Msze Świętą Fatimską (13 maja o godz. 18:00) można zamawiać w zakrystii.

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Niedzieli, Małego Gościa Niedzielnego i naszego miesięcznika "Głosu Świętego Mikołaja".