Odeszli

Galeria

Gazetka Parafialna

Prace konserwatorskie

Ogłoszenia Parafialne

 

1.       Rada Parafialna zbiera dzisiaj przy wyjściu z kościoła ofiary na renowację kolejnego witraża w naszym kościele. Za dar serca składamy Bóg zapłać  

2.   Z okazji św. Krzysztofa patrona kierowców dzisiaj po każdej Mszy św. przed kościołem święcimy pojazdy.

 

3.   W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

    Poniedziałek – Świętych Joachima i Anny, Rodziców NMP (wsp.obow)

    Czwartek – Św. Marty (wsp.obow)

    Sobota – Św. Ignacego z Loyoli, prezb.. (wsp. obow.)

    I Niedziela – Zmiana tajemnic po sumie o godz. 12.00. Adoracja  Najświętszego    Sakramentu po każdej Mszy św.

 

4.   Zachęcamy do czytania prasy katolickiej; Gość Niedzielny, Niedziela, Mały Gość Niedzielny dla dzieci, Głos św. Mikołaja nowy numer,

5.   Zachęcamy do uczestnictwa w Pieszej Pielgrzymce Diecezji Świdnickiej  na Jasną Górę w dniach 1-8 sierpnia 2021r. Rozpoczęcie Pielgrzymki 1 sierpnia Mszą św. o godz.. 8.30 w Katedrze Świdnickiej. Zakończenie pielgrzymki 8 sierpnia  Msza św. w Kaplicy Jasnogórskiej o godz. 15.00.

Koszt uczestnictwa w pielgrzymce wynosi: dorośli 150 zł, dzieci i młodzież 120zł, rodziny idące razem według możliwości.

6.       Wszystkich, którzy z różnych powodów nie mogą wziąć udziału  w pielgrzymce pieszej prosimy o zapisywanie się w zakrystii do Grupy nr  7, duchowego wsparcia i uczestnictwa w pielgrzymce. Przez dobrowolną ofiarę możemy wesprzeć pielgrzymów.

7.       Z parafii jest organizowany wyjazd autokarem na Jasną Górę 8 sierpnia na zakończenie pielgrzymki. W drodze powrotnej zabierzemy naszych pielgrzymów. Wyjazd z ul. J.  Piłsudskiego  godz. 6.00, koszt 60zł. Zapisy w zakrystii i w sklepie Zegar u Pani Teresy Kożuchowicz.

8.    Na czas wakacji i urlopów dla naszych parafian i przybyłych gości życzymy błogosławieństwa Bożego.